- -18,41 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Прахосмукачки без торба |
|
| Цвят | Бял, Червен |
| Височина | 21.1 cm |
| Ширина | 28 cm |
| Функции | UV лампа |
| Дълбочина | 11.7 cm |
| Тегло | 1.45 Kg |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Различни повърхности |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Ръчна прахосмукачка |
| Захранване | Мрежово |
| Тип филтър | HEPA |
| Технологии | UV |
| Мощност | 450 W |
| Мощност на почистване | 13 kPa |
| Капацитет | 0.2 l |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Ниво на шум | 78 dB |
| Гаранция | 24 месеца |