- -18,41 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки без торба |
|
| Χρώμα | Λευκό, Κόκκινο |
| Υψος | 21.1 cm |
| Πλάτος | 28 cm |
| Λειτουργίες | Λάμπα UV |
| Βάθος | 11.7 cm |
| Βάρος | 1.45 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρική σκούπα χειρός |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Τεχνολογία | UV |
| Εξουσία | 450 W |
| Ισχύς καθαρισμού | 13 kPa |
| Χωρητικότητα | 0.2 l |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Επίπεδο θορύβου | 78 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |