- -18,41 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Прахосмукачки без торба |
|
| Culoare | Alb, Rosu |
| Inaltime | 21.1 cm |
| Latime | 28 cm |
| Functii | Lampa UV |
| Adancime | 11.7 cm |
| Greutate | 1.45 Kg |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator manual de aspirator |
| Tip alimentare | Reţea |
| Filtru evacuare | HEPA |
| Tehnologii | UV |
| Putere | 450 W |
| Putere de aspirare | 13 kPa |
| Capacitate colectare | 0.2 l |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Nivel zgomot | 78 dB |
| Garanție | 24 luni |