- -25,56 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Прахосмукачки без торба |
|
| Цвят | Сив |
| Височина | 23 cm |
| Ширина | 32.5 cm |
| Функции | Сензор за прах, UV лампа |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Различни повърхности |
| Тип продукт | Ръчна прахосмукачка |
| Захранване | Мрежово |
| Мощност | 600 W |
| Капацитет | 0 l |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Ниво на шум | 78 dB |
| Гаранция | 24 месеца |