- -25,56 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки без торба |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Υψος | 23 cm |
| Πλάτος | 32.5 cm |
| Λειτουργίες | Αισθητήρας σκόνης, Λάμπα UV |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρική σκούπα χειρός |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Εξουσία | 600 W |
| Χωρητικότητα | 0 l |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Επίπεδο θορύβου | 78 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |