- -25,56 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Прахосмукачки без торба |
|
| Culoare | Gri |
| Inaltime | 23 cm |
| Latime | 32.5 cm |
| Functii | Senzor de praf, Lampa UV |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe |
| Tip produs | Aspirator manual de aspirator |
| Tip alimentare | Reţea |
| Putere | 600 W |
| Capacitate colectare | 0 l |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Nivel zgomot | 78 dB |
| Garanție | 24 luni |