- -31,14 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Прахосмукачки без торба |
|
| Цвят | Сив |
| Височина | 21.5 cm |
| Ширина | 38.5 cm |
| Функции | UV лампа |
| Дълбочина | 28 cm |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Тапицерия, Матраци, Текстил |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Ръчна прахосмукачка |
| Захранване | Мрежово |
| Тип филтър | MIF |
| Технологии | UV |
| Мощност | 700 W |
| Дължина на кабела | 5 m |
| Капацитет | 0.5 l |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Ниво на шум | 78 dB |
| Гаранция | 24 месеца |