- -31,14 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Прахосмукачки без торба |
|
| Culoare | Gri |
| Inaltime | 21.5 cm |
| Latime | 38.5 cm |
| Functii | Lampa UV |
| Adancime | 28 cm |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Tapiţerie, Saltele, Textile |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator manual de aspirator |
| Tip alimentare | Reţea |
| Filtru evacuare | MIF |
| Tehnologii | UV |
| Putere | 700 W |
| Lungime cablu | 5 m |
| Capacitate colectare | 0.5 l |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Nivel zgomot | 78 dB |
| Garanție | 24 luni |