- -31,14 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки без торба |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Υψος | 21.5 cm |
| Πλάτος | 38.5 cm |
| Λειτουργίες | Λάμπα UV |
| Βάθος | 28 cm |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Ταπετσαρία, Στρώματα, Υφασμα |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρική σκούπα χειρός |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Τύπος φίλτρου | MIF |
| Τεχνολογία | UV |
| Εξουσία | 700 W |
| Μήκος καλωδίου | 5 m |
| Χωρητικότητα | 0.5 l |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Επίπεδο θορύβου | 78 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |