- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Прахосмукачки без торба |
|
| Цвят | Сив, Черен |
| Височина | 34.7 cm |
| Ширина | 39.9 cm |
| Дълбочина | 30.8 cm |
| Тегло | 7.64 Kg |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Различни повърхности |
| Енергиен клас | Клас A |
| Тип продукт | Прахосмукачка без торба |
| Захранване | Мрежово |
| Тип филтър | HEPA |
| Мощност | 700 W |
| Капацитет | 1.5 l |
| Ниво на шум | 80 dB |
| Гаранция | 24 месеца |