- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Прахосмукачки без торба |
|
| Culoare | Gri, Negru |
| Inaltime | 34.7 cm |
| Latime | 39.9 cm |
| Adancime | 30.8 cm |
| Greutate | 7.64 Kg |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe |
| Eficienta energetica | Clasa A |
| Tip produs | Aspirator fără sac |
| Tip alimentare | Reţea |
| Filtru evacuare | HEPA |
| Putere | 700 W |
| Capacitate colectare | 1.5 l |
| Nivel zgomot | 80 dB |
| Garanție | 24 месеца |