- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки без торба |
|
| Χρώμα | Γκρι, Μαύρο |
| Υψος | 34.7 cm |
| Πλάτος | 39.9 cm |
| Βάθος | 30.8 cm |
| Βάρος | 7.64 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες |
| Ενεργειακή κλάση | Κατηγορία Α |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρική σκούπα χωρίς σακούλα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Εξουσία | 700 W |
| Χωρητικότητα | 1.5 l |
| Επίπεδο θορύβου | 80 dB |
| Εγγύηση | 24 месеца |