- -153,39 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Прахосмукачки без торба |
|
| Цвят | Черен |
| Височина | 42 cm |
| Ширина | 31 cm |
| Дълбочина | 31 cm |
| Тегло | 3.75 Kg |
| Тип настилка | Килим, Тапицерия, Различни повърхности |
| Материал тръба | Пластмаса |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Перяща прахосмукачка |
| Захранване | Мрежово |
| Мощност | 500 W |
| Дължина на кабела | 5 m |
| Мощност на почистване | 12 kPa |
| Капацитет | 1.68 l |
| Захранващо напрежение | 220-240V |
| Гаранция | 24 месеца |