- -153,39 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Прахосмукачки без торба |
|
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 42 cm |
| Latime | 31 cm |
| Adancime | 31 cm |
| Greutate | 3.75 Kg |
| Tip suprafata | Covor, Tapiţerie, Diferite suprafețe |
| Material tub | Plastic |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator de azdei |
| Tip alimentare | Reţea |
| Putere | 500 W |
| Lungime cablu | 5 m |
| Putere de aspirare | 12 kPa |
| Capacitate colectare | 1.68 l |
| Tensiune alimentare | 220-240V |
| Garanție | 24 месеца |