- -153,39 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки без торба |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υψος | 42 cm |
| Πλάτος | 31 cm |
| Βάθος | 31 cm |
| Βάρος | 3.75 Kg |
| Τύπος δαπέδου | Χαλί, Ταπετσαρία, Διαφορετικές επιφάνειες |
| Υλικό σωλήνων | Πλαστικό |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρική σκούπα πλυσίματος |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Εξουσία | 500 W |
| Μήκος καλωδίου | 5 m |
| Ισχύς καθαρισμού | 12 kPa |
| Χωρητικότητα | 1.68 l |
| Τάση τροφοδοσίας | 220-240V |
| Εγγύηση | 24 месеца |