- -51,64 €
- Изчерпано

Прецизно премахване на петна с Eureka
Резервоар за чиста вода: 1.5 л
Степен на възстановяване на водата: ≥90%
Дължина на маркуча: 1.67 м
Дължина на кабела: 4.9 м

Удобно и ефективно почистване на упорити петна от килими, дивани, тапицерии и други повърхности, като гарантира безупречни резултати при всяка употреба.
Капацитет на резервоара за чиста вода: 1.5 л Капацитет на резервоара за мръсна вода: 0.8 л Отделните резервоари за чиста и мръсна вода осигуряват по-хигиенично и удобно почистване.


Специалният разтвор Spot & Stain за петна придава свеж и приятен аромат на дома ви по време на почистването.
Пръскане, търкане и засмукване – премахва всичко, от следи от домашни любимци до ежедневни замърсявания.


Лесно достига труднодостъпни петна върху килими, тапицерии, стълби и други повърхности с 1.67 м маркуч и 4.9 м захранващ кабел.
Идеален за почистване на автомобилни седалки, багажници и стелки, като осигурява гъвкавост и ефективност.


Компактната и удобна конструкция на NEY100 позволява лесно маневриране и съхранение, като всички инструменти се съхраняват директно върху уреда.

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Прецизно премахване на петна с Eureka
Резервоар за чиста вода: 1.5 л
Степен на възстановяване на водата: ≥90%
Дължина на маркуча: 1.67 м
Дължина на кабела: 4.9 м

Удобно и ефективно почистване на упорити петна от килими, дивани, тапицерии и други повърхности, като гарантира безупречни резултати при всяка употреба.
Капацитет на резервоара за чиста вода: 1.5 л Капацитет на резервоара за мръсна вода: 0.8 л Отделните резервоари за чиста и мръсна вода осигуряват по-хигиенично и удобно почистване.


Специалният разтвор Spot & Stain за петна придава свеж и приятен аромат на дома ви по време на почистването.
Пръскане, търкане и засмукване – премахва всичко, от следи от домашни любимци до ежедневни замърсявания.


Лесно достига труднодостъпни петна върху килими, тапицерии, стълби и други повърхности с 1.67 м маркуч и 4.9 м захранващ кабел.
Идеален за почистване на автомобилни седалки, багажници и стелки, като осигурява гъвкавост и ефективност.


Компактната и удобна конструкция на NEY100 позволява лесно маневриране и съхранение, като всички инструменти се съхраняват директно върху уреда.

Техническо описание
Прахосмукачки без торба |
|
| Цвят | Син |
| Височина | 33 cm |
| Ширина | 45.7 cm |
| Дълбочина | 40.06 cm |
| Тегло | 12.23 Kg |
| Тип почистване | Мокро, С измиване |
| Тип настилка | Килим, Тапицерия, Матраци |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Перяща прахосмукачка |
| Захранване | Мрежово |
| Мощност | 400 W |
| Дължина на кабела | 4.88 m |
| Капацитет | 1.5 l |
| Ниво на шум | 82 dB |
| Гаранция | 24 месеца |