- -51,64 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Прахосмукачки без торба |
|
| Culoare | Albastru |
| Inaltime | 33 cm |
| Latime | 45.7 cm |
| Adancime | 40.06 cm |
| Greutate | 12.23 Kg |
| Tip aspirare | Umed, Cu spălare |
| Tip suprafata | Covor, Tapiţerie, Saltele |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator de azdei |
| Tip alimentare | Reţea |
| Putere | 400 W |
| Lungime cablu | 4.88 m |
| Capacitate colectare | 1.5 l |
| Nivel zgomot | 82 dB |
| Garanție | 24 месеца |