- -51,64 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки без торба |
|
| Χρώμα | Μπλε |
| Υψος | 33 cm |
| Πλάτος | 45.7 cm |
| Βάθος | 40.06 cm |
| Βάρος | 12.23 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Υγρό, Με πλύσιμο |
| Τύπος δαπέδου | Χαλί, Ταπετσαρία, Στρώματα |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρική σκούπα πλυσίματος |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Εξουσία | 400 W |
| Μήκος καλωδίου | 4.88 m |
| Χωρητικότητα | 1.5 l |
| Επίπεδο θορύβου | 82 dB |
| Εγγύηση | 24 месеца |