- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Прахосмукачки без торба |
|
| Цвят | Червен, Черен |
| Височина | 125 cm |
| Ширина | 23 cm |
| Функции | Миещ се филтър, Подвижни части |
| Тегло | 3.2 Kg |
| Тип настилка | Различни повърхности |
| Тип продукт | Вертикална прахосмукачка |
| Захранване | Мрежово |
| Тип филтър | HEPA |
| Мощност | 800 W |
| Дължина на кабела | 5 m |
| Капацитет | 0.8 l |
| Гаранция | 24 месеца |