- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Прахосмукачки без торба |
|
| Culoare | Rosu, Negru |
| Inaltime | 125 cm |
| Latime | 23 cm |
| Functii | Filtru de spălare, Piese detașabile |
| Greutate | 3.2 Kg |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Tip alimentare | Reţea |
| Filtru evacuare | HEPA |
| Putere | 800 W |
| Lungime cablu | 5 m |
| Capacitate colectare | 0.8 l |
| Garanție | 24 месеца |