- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки без торба |
|
| Χρώμα | Κόκκινο, Μαύρο |
| Υψος | 125 cm |
| Πλάτος | 23 cm |
| Λειτουργίες | Φίλτρο που πλένεται, Κινούμενα μέρη |
| Βάρος | 3.2 Kg |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες |
| Τύπος Προϊόντος | Κάθετη ηλεκτρική σκούπα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Εξουσία | 800 W |
| Μήκος καλωδίου | 5 m |
| Χωρητικότητα | 0.8 l |
| Εγγύηση | 24 месеца |