- -51,64 €
- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Прахосмукачки без торба |
|
| Цвят | Бял, Син |
| Височина | 28.7 cm |
| Ширина | 29.8 cm |
| Дълбочина | 28 cm |
| Тип настилка | Килим, Твърди повърхности, Тапицерия |
| Тип продукт | Прахосмукачка без торба |
| Захранване | Мрежово |
| Мощност | 450 W |
| Капацитет | 0.72 l |
| Гаранция | 24 месеца |