- -51,64 €
- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Прахосмукачки без торба |
|
| Culoare | Alb, Albastru |
| Inaltime | 28.7 cm |
| Latime | 29.8 cm |
| Adancime | 28 cm |
| Tip suprafata | Covor, Suprafețe dure, Tapiţerie |
| Tip produs | Aspirator fără sac |
| Tip alimentare | Reţea |
| Putere | 450 W |
| Capacitate colectare | 0.72 l |
| Garanție | 24 luni |