- -51,64 €
- Χωρίς απόθεμα
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки без торба |
|
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε |
| Υψος | 28.7 cm |
| Πλάτος | 29.8 cm |
| Βάθος | 28 cm |
| Τύπος δαπέδου | Χαλί, Σκληρές επιφάνειες, Ταπετσαρία |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρική σκούπα χωρίς σακούλα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Εξουσία | 450 W |
| Χωρητικότητα | 0.72 l |
| Εγγύηση | 24 μήνες |