- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Прахосмукачки без торба |
|
| Цвят | Бял |
| Ширина | 6.8 cm |
| Функции | Миещ се филтър, Акумулаторна батерия, Защита против прегряване |
| Дълбочина | 9.6 cm |
| Тегло | 1.3 Kg |
| Тип почистване | Мокро, С измиване |
| Тип настилка | Килим, Тапицерия, Матраци, Текстил, Различни повърности |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Перяща прахосмукачка |
| Захранване | Акумулатор |
| Мощност | 100 W |
| Автономия на акумулатора до | 15 min |
| Капацитет | 0.141 l |
| Ниво на шум | 83 dB |
| Гаранция | 24 месеца |