- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки без торба |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Πλάτος | 6.8 cm |
| Λειτουργίες | Φίλτρο που πλένεται, Επαναφορτιζόμενη μπαταρία, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Βάθος | 9.6 cm |
| Βάρος | 1.3 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Υγρό, Με πλύσιμο |
| Τύπος δαπέδου | Χαλί, Ταπετσαρία, Στρώματα, Υφασμα, Διάφορες επιφάνειες |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρική σκούπα πλυσίματος |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Εξουσία | 100 W |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 15 min |
| Χωρητικότητα | 0.141 l |
| Επίπεδο θορύβου | 83 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |