- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Прахосмукачки без торба |
|
| Culoare | Alb |
| Latime | 6.8 cm |
| Functii | Filtru de spălare, Baterie reincarcabila, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Adancime | 9.6 cm |
| Greutate | 1.3 Kg |
| Tip aspirare | Umed, Cu spălare |
| Tip suprafata | Covor, Tapiţerie, Saltele, Textile, Diferite suprafețe |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator de azdei |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Putere | 100 W |
| Autonomie acumulator | 15 min |
| Capacitate colectare | 0.141 l |
| Nivel zgomot | 83 dB |
| Garanție | 24 luni |