- -58,75 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Прахосмукачки робот |
|
| Цвят | Бял |
| Височина | 9.45 cm |
| Ширина | 35 cm |
| Функции | Отложен старт, Сензор - радар, Гласово разпознаване |
| Дълбочина | 9.45 cm |
| Тегло | 4.5 Kg |
| Тип почистване | Сухо, Мокро |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Робот прахосмукачка |
| Захранване | Акумулатор |
| Технологии | 360° Motion Technology |
| Мощност | 45 W |
| Автономия на акумулатора до | 130 min |
| Капацитет | 300/170 ml |
| Работен обхват | 8 m |
| Захранващо напрежение | 20 V |
| Гаранция | 24 месеца |