- -58,75 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Прахосмукачки робот |
|
| Culoare | Alb |
| Înălţime | 9.45 cm |
| Lăţime | 35 cm |
| Funcții | Start intarziat, Senzor - Radar, Recunoaștere vocală |
| Adâncime | 9.45 cm |
| Greutate | 4.5 Kg |
| Tipul de curățare | Uscat, Umed |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Robot aspirator |
| Alimentare electrică | Acumulator |
| Tehnologii | 360° Motion Technology |
| Putere | 45 W |
| Durata de viață a bateriei până la | 130 min |
| Capacitate | 300/170 ml |
| Domeniu de lucru | 8 m |
| Tensiunea de alimentare | 20 V |
| Garanție | 24 luni |