- -58,75 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки робот |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υψος | 9.45 cm |
| Πλάτος | 35 cm |
| Λειτουργίες | Καθυστερημένη έναρξη, Сензор - радар, Αναγνώριση φωνής |
| Βάθος | 9.45 cm |
| Βάρος | 4.5 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό, Υγρό |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ρομπότ ηλεκτρική σκούπα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Τεχνολογία | 360° Motion Technology |
| Εξουσία | 45 W |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 130 min |
| Χωρητικότητα | 300/170 ml |
| Εύρος εργασίας | 8 m |
| Τάση τροφοδοσίας | 20 V |
| Εγγύηση | 24 μήνες |