
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Прахосмукачки робот |
|
| Цвят | Черен |
| Височина | 9.6 cm |
| Ширина | 33 cm |
| Функции | Акумулаторна батерия, Сензор против падане, Сензор против сблъскване, Функция Турбо, Подвижни части, Сензор за прах, Гласово разпознаване |
| Тегло | 2.7 Kg |
| Тип почистване | Сухо, Мокро |
| Тип настилка | Различни повърхности |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Робот прахосмукачка |
| Захранване | Акумулатор |
| Тип филтър | HEPA 12 |
| Мощност | 2500Pa |
| Мощност на почистване | 2500Pa |
| Капацитет | 600 ml |
| Работен обхват | 150 m2 |
| Smart | Да |
| Ниво на шум | 68 dB |
| Гаранция | 24 месеца |