
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки робот |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υψος | 9.6 cm |
| Πλάτος | 33 cm |
| Λειτουργίες | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία, Αισθητήρας κατά της πτώσης, Αισθητήρας κατά της σύγκρουσης, Λειτουργία Turbo, Κινούμενα μέρη, Αισθητήρας σκόνης, Αναγνώριση φωνής |
| Βάρος | 2.7 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό, Υγρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ρομπότ ηλεκτρική σκούπα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Τύπος φίλτρου | HEPA 12 |
| Εξουσία | 2500Pa |
| Ισχύς καθαρισμού | 2500Pa |
| Χωρητικότητα | 600 ml |
| Εύρος εργασίας | 150 m2 |
| Εξυπνος | Ναι |
| Επίπεδο θορύβου | 68 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |