
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Прахосмукачки робот |
|
| Culoare | Negru |
| Înălţime | 9.6 cm |
| Lăţime | 33 cm |
| Funcții | Baterie reincarcabila, Senzor anti-cadru, Senzor împotriva coliziunii, Funcția turbo, Piese detașabile, Senzor de praf, Recunoaștere vocală |
| Greutate | 2.7 Kg |
| Tipul de curățare | Uscat, Umed |
| Tipul pardoselii | Diferite suprafețe |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Robot aspirator |
| Alimentare electrică | Acumulator |
| Tipul filtrului | HEPA 12 |
| Putere | 2500Pa |
| Putere de curățare | 2500Pa |
| Capacitate | 600 ml |
| Domeniu de lucru | 150 m2 |
| Smart | DA |
| Nivel de zgomot | 68 dB |
| Garanție | 24 luni |