- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Прахосмукачки робот |
|
| Цвят | Бял |
| Функции | Жироскоп |
| Тип почистване | Мокро |
| Тип настилка | Прозорци |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Робот прахосмукачка, Уред за почистване на прозорци |
| Захранване | Акумулатор, Батерии |
| Тип торба | |
| Мощност | 72 W |
| Мощност на почистване | 2500 Pa |
| Захранващо напрежение | 24 V |
| Ниво на шум | 65 dB |
| Гаранция | 24 месеца |