- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Прахосмукачки робот |
|
| Culoare | Alb |
| Funcții | Giroscop |
| Tipul de curățare | Umed |
| Tipul pardoselii | Windows |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Robot aspirator, Windows |
| Alimentare electrică | Acumulator, Bateriile |
| Tip sac | |
| Putere | 72 W |
| Putere de curățare | 2500 Pa |
| Tensiunea de alimentare | 24 V |
| Nivel de zgomot | 65 dB |
| Garanție | 24 luni |