- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки робот |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Γυροσκόπιο |
| Τύπος καθαρισμού | Υγρό |
| Τύπος δαπέδου | Παράθυρα |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ρομπότ ηλεκτρική σκούπα, Καθαριστής τζαμιών |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία, Μπαταρίες |
| Τύπος τσάντας | |
| Εξουσία | 72 W |
| Ισχύς καθαρισμού | 2500 Pa |
| Τάση τροφοδοσίας | 24 V |
| Επίπεδο θορύβου | 65 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |