- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Прахосмукачки робот |
|
| Цвят | Бял |
| Височина | 27.8 cm |
| Ширина | 14 cm |
| Функции | Акумулаторна батерия, Сензор против сблъскване, Индикаторна светлина, Жироскоп |
| Дълбочина | 8 cm |
| Тип почистване | Мокро |
| Тип настилка | Прозорци |
| Тип продукт | Уред за почистване на прозорци |
| Захранване | Мрежово, Акумулатор |
| Мощност | 72 W |
| Капацитет | 0 l |
| Захранващо напрежение | 24 V |
| Ниво на шум | 70 dB |
| Гаранция | 24 месеца |