- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Прахосмукачки робот |
|
| Culoare | Alb |
| Înălţime | 27.8 cm |
| Lăţime | 14 cm |
| Funcții | Baterie reincarcabila, Senzor împotriva coliziunii, Indicator luminos, Giroscop |
| Adâncime | 8 cm |
| Tipul de curățare | Umed |
| Tipul pardoselii | Windows |
| Tip produs | Windows |
| Alimentare electrică | Reţea, Acumulator |
| Putere | 72 W |
| Capacitate | 0 l |
| Tensiunea de alimentare | 24 V |
| Nivel de zgomot | 70 dB |
| Garanție | 24 luni |