- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки робот |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υψος | 27.8 cm |
| Πλάτος | 14 cm |
| Λειτουργίες | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία, Αισθητήρας κατά της σύγκρουσης, Λυχνία ένδειξης, Γυροσκόπιο |
| Βάθος | 8 cm |
| Τύπος καθαρισμού | Υγρό |
| Τύπος δαπέδου | Παράθυρα |
| Τύπος Προϊόντος | Καθαριστής τζαμιών |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση, Μπαταρία |
| Εξουσία | 72 W |
| Χωρητικότητα | 0 l |
| Τάση τροφοδοσίας | 24 V |
| Επίπεδο θορύβου | 70 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |