- -51,13 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Прахосмукачки робот |
|
| Цвят | Бял |
| Височина | 24.1 cm |
| Ширина | 24.1 cm |
| Функции | Сензор - радар |
| Тегло | 1.41 Kg |
| Тип почистване | Сухо, Мокро |
| Тип настилка | Прозорци |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Уред за почистване на прозорци |
| Захранване | Акумулатор |
| Технологии | Гласови контрол |
| Мощност | 90 W |
| Дължина на кабела | 6.3 m |
| Мощност на почистване | 3800 Pa |
| Капацитет | 80 ml |
| Гаранция | 24 месеца |