- -51,13 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Прахосмукачки робот |
|
| Culoare | Alb |
| Înălţime | 24.1 cm |
| Lăţime | 24.1 cm |
| Funcții | Senzor - Radar |
| Greutate | 1.41 Kg |
| Tipul de curățare | Uscat, Umed |
| Tipul pardoselii | Windows |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Windows |
| Alimentare electrică | Acumulator |
| Tehnologii | Control vocal |
| Putere | 90 W |
| Lungimea cablului | 6.3 m |
| Putere de curățare | 3800 Pa |
| Capacitate | 80 ml |
| Garanție | 24 luni |