- -51,13 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки робот |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υψος | 24.1 cm |
| Πλάτος | 24.1 cm |
| Λειτουργίες | Сензор - радар |
| Βάρος | 1.41 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό, Υγρό |
| Τύπος δαπέδου | Παράθυρα |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Καθαριστής τζαμιών |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Τεχνολογία | Гласови контрол |
| Εξουσία | 90 W |
| Μήκος καλωδίου | 6.3 m |
| Ισχύς καθαρισμού | 3800 Pa |
| Χωρητικότητα | 80 ml |
| Εγγύηση | 24 μήνες |