- -255,65 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Прахосмукачки робот |
|
| Цвят | Бял |
| Височина | 9.7 cm |
| Ширина | 35.3 cm |
| Функции | Миещ се филтър, Акумулаторна батерия, Сензор против падане, Автоматично почистване, Сензор против сблъскване, Индикаторна светлина, Подвижен воден резервоар, Сензор за разположение на предметите в стаята, Сензор за наклон |
| Дълбочина | 35 cm |
| Тип почистване | Сухо, Мокро |
| Тип настилка | Различни повърхности |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Робот прахосмукачка |
| Захранване | Акумулатор |
| Тип филтър | HEPA |
| Технологии | Автоматичен систематичен режим, Wet & Dry, Функция моп, Wi-Fi, Навигация LiDAR, Самопочистване, Тиха |
| Мощност | 60 W |
| Мощност на почистване | 5500 Pa |
| Автономия на акумулатора до | 180 min |
| Капацитет | 2.7 l |
| Работен обхват | 400 m2 |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Ниво на шум | 63 dB |
| Гаранция | 24 месеца |