- -255,65 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки робот |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υψος | 9.7 cm |
| Πλάτος | 35.3 cm |
| Λειτουργίες | Φίλτρο που πλένεται, Επαναφορτιζόμενη μπαταρία, Αισθητήρας κατά της πτώσης, Αυτόματος καθαρισμός, Αισθητήρας κατά της σύγκρουσης, Λυχνία ένδειξης, Αφαιρούμενη δεξαμενή νερού, Αισθητήρας για τοποθέτηση αντικειμένων στο δωμάτιο, Сензор за наклон |
| Βάθος | 35 cm |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό, Υγρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ρομπότ ηλεκτρική σκούπα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Τεχνολογία | Автоматичен систематичен режим, Wet & Dry, Λειτουργία σφουγγαρίστρας, Wi-Fi, Πλοήγηση LiDAR, Αυτοκαθαριζόμενο, Тиха |
| Εξουσία | 60 W |
| Ισχύς καθαρισμού | 5500 Pa |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 180 min |
| Χωρητικότητα | 2.7 l |
| Εύρος εργασίας | 400 m2 |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Επίπεδο θορύβου | 63 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |