- -255,65 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Прахосмукачки робот |
|
| Culoare | Alb |
| Înălţime | 9.7 cm |
| Lăţime | 35.3 cm |
| Funcții | Filtru de spălare, Baterie reincarcabila, Senzor anti-cadru, Curățarea automată, Senzor împotriva coliziunii, Indicator luminos, Rezervor de apa, Senzor pentru plasarea articolelor în cameră, Senzor de pantă |
| Adâncime | 35 cm |
| Tipul de curățare | Uscat, Umed |
| Tipul pardoselii | Diferite suprafețe |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Robot aspirator |
| Alimentare electrică | Acumulator |
| Tipul filtrului | HEPA |
| Tehnologii | Modul sistematic automat, Wet & Dry, Funcția MF, Wi-Fi, Navigatie LiDAR, Auto-curățare, Liniște |
| Putere | 60 W |
| Putere de curățare | 5500 Pa |
| Durata de viață a bateriei până la | 180 min |
| Capacitate | 2.7 l |
| Domeniu de lucru | 400 m2 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Nivel de zgomot | 63 dB |
| Garanție | 24 luni |