- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Прахосмукачки робот |
|
| Цвят | Бял |
| Височина | 9.8 cm |
| Функции | Автоматично почистване, Сензор против сблъскване, Wi-Fi, Програмируем, Сензор за разположение на предметите в стаята |
| Тип почистване | Мокро |
| Тип настилка | Под, Килим |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Робот прахосмукачка |
| Тип филтър | HEPA |
| Технологии | Функция график, Филтър Hepa, Управление чрез приложение, Виртуална стена, Функция моп, Wi-Fi, Навигация LiDAR, Гласови контрол, Тиха, Сензори |
| Мощност | 60 W |
| Дължина на кабела | 1.2 m, 1.2 m |
| Мощност на почистване | 4000 Pa, 4000 Pa |
| Автономия на акумулатора до | 250 min |
| Капацитет | 300 ml, 300 ml |
| Работен обхват | 300 m2, 300 m2 |
| Захранващо напрежение | 240 V, 100 V |
| Ниво на шум | 68 dB, 68 dB |
| Гаранция | 24 месеца, 24 месеца |