- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Прахосмукачки робот |
|
| Culoare | Alb |
| Înălţime | 9.8 cm |
| Funcții | Curățarea automată, Senzor împotriva coliziunii, Wi-Fi, Programabilă, Senzor pentru plasarea articolelor în cameră |
| Tipul de curățare | Umed |
| Tipul pardoselii | Sub, Covor |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Robot aspirator |
| Tipul filtrului | HEPA |
| Tehnologii | Program de funcționare, Филтър Hepa, Gestionați prin cerere, Perete virtual, Funcția MF, Wi-Fi, Navigatie LiDAR, Control vocal, Liniște, Senzori |
| Putere | 60 W |
| Lungimea cablului | 1.2 m, 1.2 m |
| Putere de curățare | 4000 Pa, 4000 Pa |
| Durata de viață a bateriei până la | 250 min |
| Capacitate | 300 ml, 300 ml |
| Domeniu de lucru | 300 m2, 300 m2 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V, 100 V |
| Nivel de zgomot | 68 dB, 68 dB |
| Garanție | 24 месеца, 24 месеца |