- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки робот |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υψος | 9.8 cm |
| Λειτουργίες | Αυτόματος καθαρισμός, Αισθητήρας κατά της σύγκρουσης, Wi-Fi, Προγραμματιζόμενος, Αισθητήρας για τοποθέτηση αντικειμένων στο δωμάτιο |
| Τύπος καθαρισμού | Υγρό |
| Τύπος δαπέδου | Κάτω από, Χαλί |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ρομπότ ηλεκτρική σκούπα |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Τεχνολογία | Функция график, Филтър Hepa, Διαχείριση εφαρμογών, Виртуална стена, Λειτουργία σφουγγαρίστρας, Wi-Fi, Πλοήγηση LiDAR, Гласови контрол, Тиха, Сензори |
| Εξουσία | 60 W |
| Μήκος καλωδίου | 1.2 m, 1.2 m |
| Ισχύς καθαρισμού | 4000 Pa, 4000 Pa |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 250 min |
| Χωρητικότητα | 300 ml, 300 ml |
| Εύρος εργασίας | 300 m2, 300 m2 |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V, 100 V |
| Επίπεδο θορύβου | 68 dB, 68 dB |
| Εγγύηση | 24 месеца, 24 месеца |