- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Прахосмукачки робот |
|
| Цвят | Cин, Сребрист |
| Височина | 9.9 cm |
| Ширина | 32 cm |
| Функции | Индикаторна светлина |
| Тегло | 4.5 Kg |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Различни повърхности |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Робот прахосмукачка |
| Захранване | Акумулатор |
| Тип филтър | HEPA |
| Включени аксесоари | Станция за зареждане |
| Технологии | Управление чрез приложение, LED осветление, Гласови контрол, SMART |
| Мощност | 375 W |
| Мощност на почистване | 65 W |
| Автономия на акумулатора до | 65 min |
| Капацитет | 0.57 l |
| Ниво на шум | 55-72 dB |
| Гаранция | 24 месеца |