- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Прахосмукачки робот |
|
| Culoare | Albastru, Argint |
| Înălţime | 9.9 cm |
| Lăţime | 32 cm |
| Funcții | Indicator luminos |
| Greutate | 4.5 Kg |
| Tipul de curățare | Uscat |
| Tipul pardoselii | Diferite suprafețe |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Robot aspirator |
| Alimentare electrică | Acumulator |
| Tipul filtrului | HEPA |
| Accesorii incluse | Stație de pornire |
| Tehnologii | Gestionați prin cerere, Iluminare LED, Control vocal, SMART |
| Putere | 375 W |
| Putere de curățare | 65 W |
| Durata de viață a bateriei până la | 65 min |
| Capacitate | 0.57 l |
| Nivel de zgomot | 55-72 dB |
| Garanție | 24 месеца |